kykNET Vertonings

Fliekteater!

 

E-pos jou naam en van na die fliekteater van jou keuse,  om jou gratis kaartjies te bespreek:

 

@Movies

Emnotweni - Nelspuit -himh@indigenousfilm.co.za

 

Nu Metro

Worcester  - nmworcester@indigenousfilm.co.za

Loch Logan - nmlochlogan@indigenousfilm.co.za

Menlyn - nmmenlyn@indigenousfilm.co.za

 

Ster-Kinekor

Secuda - sksecuda@indigenousfilm.co.za

Matlosana - skmotlasana@indigenousfilm.co.za

Rustenburg - skrustenburg@indigenousfilm.co.za

Riversquare - skriversquare@indigenousfilm.co.za

Somerset Mall - sksomerset@indigenousfilm.co.za

Cradlestone Mall - skcradlestone@indigenousfilm.co.za

Gateway - skgateway@indigenousfilm.co.za

Cresta - skcresta@indigenousfilm.co.za

Festival Mall - skfestival@indigenousfilm.co.za

 

Capital Cinema

http://tickets.mydorpie.com/capitol/ 

 

Reels en regulasies:

  1. Nie meer as x 4 kaartjies per bespreking word toegelaat nie.
  2. Jy sal 'n epos ontvang om jou bespreking te finaliseer.
  3. Alle vertonings vind plaas op Woensdag 24 JUNIE om 17:30nm.
  4. Kaartjies sal toegestaan word op eerste bespreking basis todat die fliekteater vol is.
  5. Kaartjies is slegs gelding vir hierdie gratis kykNET kykers vertonings op 24 Junie.
  6. Melt aan vanaf 16:30nm by jou fliekteater aan om jou fisiese kaartjies op te tel.

 

 

Nuutste Tweets

Facebook